پــایــگــــــاه اطــــلاع رســـــانـــی هــــلال مـــــاه

www.Helalemah.ir

امروز : شنبه مورخ 9 بهمن 1400 هجری شمسی ، مطابق با 25 جمادی الثانی 1443 هجری قمری ، مطابق با 29 ژانویه 2022 میلادی

دومین نشست علمی باشگاه رویت هلال ماه

روز پنجشنبه 3/11/92 در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود:

باشگاه رویت هلال ماه

لطفا بر روی شکل بالا کلیک کنیددومین نشست علمی باشگاه رویت هلال ماه روز پنجشنبه سوم بهمن ماه92 در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران  ، مهدی ثامنی مدیر مرکز علوم با بیان این مطلب گفت: دومین نشست علمی باشگاه رویت هلال روز پنجشنبه سوم بهمن ماه سال جاری از ساعت16الی 18 در تالار کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.

مدیر مرکز علوم خاطرنشان کرد: اخبار و گزارشی از رویت هلال در دیماه 92 توسط علی ابراهیمی سراجی(کارشناس نجوم و مسئول باشگاه رویت) به علاقمندان ارائه می شود.

وضعیت رویت پذیری هلال ماه ربیع الثانی 1435 در ایران توسط استاد محمدرضا صیاد (پژوهشگر برجسته رویت هلال) بررسی خواهد شد.

در این همایش سید محسن قاضی میرسعید(رکورددار جهانی رویت هلال ماه جوان) سخنرانی خود را با موضوع تجارب رصدی در رویت هلال های جوان با چشم غیرمسلح به مخاطبان برنامه ارائه خواهد داد

هواشناسی رویت هلال در بهمن 92 نیز توسط سیامک نیک طلب(کارشناس ارشد هواشناسی) بررسی خواهد شد.

 ثامنی افزود:  باشگاه رویت هلال ماه (اولین پنجشنبه بعد از ماه کامل در کشور) هر ماه در تالار کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.

وی در پایان عنوان کرد: شرکت در این نشست علمی برای عموم آزاد است. علاقه مندان  می توانند جهت حضور در این برنامه به مرکز علوم و ستاره شناسی تهران  واقع در میــدان قدس- خیابان دزاشیب-خیابان عمار-کوی شهید صالحی(عرفات)- شمارۀ 22مراجعه کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://sactehran.ir مراجعه فرمایند و یا  با شماره تلفنهای 22293280،22805006،22292246(داخلی 104) تماس بگیرند.

 

;

استفاده از مطالب فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به تیم برنامه نویسی آویسا می‌باشد .