پــایــگــــــاه اطــــلاع رســـــانـــی هــــلال مـــــاه

www.Helalemah.ir

امروز : شنبه مورخ 9 بهمن 1400 هجری شمسی ، مطابق با 25 جمادی الثانی 1443 هجری قمری ، مطابق با 29 ژانویه 2022 میلادی

وضعیت رویت هلال صفر 1435 هجری قمری

 

 به نام خداوند جان و خرد

 

همانطور که در
مقاله 96 هلال سال 1392 قید گردیده این هلال در اکثر مناطق ایران با ابزار اپتیکی قوی قابل رویت است اینجانب توضیحات کامل و جامع استاد و دوست گرامی جناب مهندس رستمی را خواندم واز نکات ارزشمندی که ایشان برای رویت این هلال بیان داشتند استفاده نمودم ضمن تشکر از ایشان و به بهانه رویت این هلال یک پیشنهاد و یک خبر را به اطلاع رصدگران محترم رویت هلال ماه می رسانم.

 -1 با توجه به رصد هلال صفر 1427 در جنوب کرمان این اطمینان را می دهم که در شرایط مناسب اب و هوایی و در ارتفاعات وداشتن ابزار قوی  ، رویت این هلال محتمل و داری رکورد خوب جدایی زاویه ای در نواحی جنوب شرقی ایران و در نواحی مرکزی و غربی نیز رکوردهای سوم به بعد را شامل شود هر چند که متاسفانه این هلال به علت داشتن عرض کم دایره البروجی مثبت نمی تواند رکورد سن را دارا باشد اما رویت آن ارزش زیادی را خواهد داشت.

-2 سایت گروه غیر حرفه ای تا چند هفته دیگر کار خود را مجددا شروع خواهد کرد در حال حاضر معایبی در سایت وجود دارد و البته نظراتی که دوستان محترم گروه دادند که در جمع بندی وبررسی نظرات کار خود را شروع خواهد کرد .
 


به امید هوای پاک و رویتی دلپذیر برای رصدگران محترم.
با احترام سید محسن قاضی میرسعید.5.9.1392

 

 

 

;

استفاده از مطالب فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به تیم برنامه نویسی آویسا می‌باشد .