پــایــگــــــاه اطــــلاع رســـــانـــی هــــلال مـــــاه

www.Helalemah.ir

امروز : پنجشنبه مورخ 29 مهر 1400 هجری شمسی ، مطابق با 14 ربیع الاول 1443 هجری قمری ، مطابق با 21 اکتبر 2021 میلادی

قابل توجه کلـــيه رصــــدگران هــــلال (مهم)

بدنبال اعلام قبلی این پایگاه  مبنی بر برگزاری مسابقه ی عکاسی از هلالهای صبحگاهی رمضان و شامگاهی شوال 1427 ، صنایع اپتیک اصفهان (صاایران) با صدور اطلاعیه ای ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک فرارسیدن ایام عید سعید فطر ، اهداء جوائز این مسابقه را تقبل نمودند .

پایگاه اطلاع رسانی هلال ماه ضمن تقدیر و تشکر فراوان از حمایت بی دریغ صنایع اپتیک اصفهان از این حرکت ، امیدوار است این تعامل و همدلی در جهت تشویق از حرکتهای نجوم آماتوری ، بیش از پیش در بین سایر ارگانها و نهادهای دولتی و حتی غیر دولتی نهادینه گردد .

بنا بر اعلام واحد تجهیزات نجوم صنایع اپتیک اصفهان، جوائز این مسابقه به شرح ذیل به برگزیدگان اهداء خواهد گردید:

نفر اول

یکدستگاه دوربین دوچشمی 70*15

نفر دوم

یکدستگاه دوربین دوچشمی 50*7

نفر سوم

یکدستگاه دوربین دوچشمی 7*42

ملاحظات :

الف: فرصت ارسال تصاویر  تا تاریخ دوشنبه 15آبانماه 85 خواهد بود . بدیهی است به تصاویری که پس از تاریخ مذکور به دبیرخانه ی مسابقه ارسال گردد ترتیب اثری داده نخواهد شد

ب: تصاویر ارسالی می بایست علاوه بر ذکر مشخصات عنوان شده در خبر شماره 46 این پایگاه اطلاع رسانی ، بر روی سی دی به آدرس اصفهان . خیابان کاوه . روبروی ترمینال کاوه . فروشگاه صا ایران . واحد تجهیزات نجومی ارسال گردد .

ج: کمیته ی داوران این مسابقه پس از بررسی تصاویر ارسال شده ، اسامی برندگان را اعلام خواهند نمود .

در خاتمه این پایگاه مجددا از تشریک و مساعی صنایع اپتیک اصفهان (صـــا ایران) از این حرکت ، کمال تشکر و قدردانی را می نماید .

;

استفاده از مطالب فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به تیم برنامه نویسی آویسا می‌باشد .