پــایــگــــــاه اطــــلاع رســـــانـــی هــــلال مـــــاه

www.Helalemah.ir

امروز : دوشنبه مورخ 3 آبان 1400 هجری شمسی ، مطابق با 18 ربیع الاول 1443 هجری قمری ، مطابق با 25 اکتبر 2021 میلادی

تبريك صميمانه به گروه نجوم شهرستان فسا

 

 با توجه به گزارش هفتمین سالروز تاسیس انجمن نجوم آماتوری ایران  با خبر شديم  گروه  نجوم فسا كه  در زمينه ي رويت هلال و ركورد شكني در آن حوزه  با  بهره گيري از روشهاي نو  و  بديع در استفاده از تلسكوپ ، فعاليت چشمگيري را داشته است ، به عنوان گروه نجومي نمونه ي كشور و آقاي محسن شريفي به عنوان آماتور نمونه انتخاب شده است اين موفقيت مايه ي بسي خرسندي براي جامعه ي رصدي كشور خصوصاً علاقمندان به رويت هلال مي باشد .

 

(( آقاي محسن شريفي در حال تحويل لوح يادبود از استاد صياد ))

اما چيزي كه مدتهاست براي تعدادي از رصدگران علاقمند و پيگير ، مورد سئوال  واقع شده  اين است كه چرا گزارشهاي مربوط به رصد هلال توسط اين دوستان كه نتايج ارزشمندي را بدنبال داشته است در اختيار گروههاي داخل كشور  قرار نمي گيرد تا علاقمندان بتوانند بهره برداري علمي خود را از اين موفقيتها داشته باشند  ... .

بهر حال ضمن  تبريك اين موفقيت به  اين دوستان ، رجاء واثق داريم كه دوستان عزيزمان در گروه فسا با تلاشي مضاعف و خستگي ناپذير همچون گذشته خواهند توانست به موفقيتهاي ارزشمند ديگري دست يابند .

 

 

;

استفاده از مطالب فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به تیم برنامه نویسی آویسا می‌باشد .