پــایــگــــــاه اطــــلاع رســـــانـــی هــــلال مـــــاه

www.Helalemah.ir

امروز : یکشنبه مورخ 3 مهر 1401 هجری شمسی ، مطابق با 28 صفر 1444 هجری قمری ، مطابق با 25 سپتامبر 2022 میلادی

هفتمین نشست علمی باشگاه رویت هلال ماه

 

 
 

 

هفتمین نشست علمی باشگاه رویت هلال ماه با حضور اساتید برجسته ،روز پنجشنبه این هفته 23 مرداد ماه از ساعت 16:30 الی 19 در تالار کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزارمی شود.
 
اخبار و گزارشی از رویت هلال ماه شعبان،رمضان و شوال، بخش ششم تاریخچه رویت هلال و بررسی رویت پذیری هلال ذی القعده سال 1435 هجری قمری،بررسی هلال های رمضان و شوال و گزارشی از برگزاری اولین دوره آموزشی نظری و عملی رویت هلال ماه به علاقمندان ارائه خواهد شد.
 
سخنرانان این برنامه محمدرضا صیاد(پژوهشگر برجسته رویت هلال)، سید محسن قاضی میرسعید(رکورددار جهانی رویت هلال ماه جوان) ، علی ابراهیمی سراجی(کارشناس نجوم) و علی ایران نژاد(مدیر باشگاه رویت هلال)می باشند.
 
  در نشست این ماه هم چنین گواهینامه های اولین دوره آموزشی نظری و عملی رویت هلال ماه که در خرداد و تیرماه سال جاری برگزار گردید،اعطا خواهد شد.لذا از افرادی که در این دوره شرکت نموده اند دعوت می گردد جهت دریافت گواهینامه خود در باشگاه این ماه حضور به هم رسانند.
 

 شایان ذکراست باشگاه رویت هلال ماه (آخرین پنجشنبه بعد از ماه کامل در کشور) هرماه در تالار کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.
شرکت در این باشگاه برای عموم آزاد و رایگان است.

 علاقه مندان میتوانند جهت حضور در این برنامه به مرکزعلوم وستاره شناسی تهران واقع در میــدان قدس- خیابان دزاشیب-خیابان عمار-کوی شهید صالحی(عرفات)- شمارۀ 22مراجعه کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر باشماره تلفن های  22293280،22805006،22292246(داخلی104و102) در وقت اداری و یا با شماره 09396944521 (مدیر باشگاه رویت هلال) تماس بگیرند.

منبع : سایت مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

;

استفاده از مطالب فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به تیم برنامه نویسی آویسا می‌باشد .